Logowanie na stronie AKTYWIZACJI

Uprzejmie informujemy, że dokumentacja techniczna jest dostępna dla zalogowanych użytkowników. W celu pobierania dokumentacji wyrobów prosimy o zerejestrowanie się na naszej stronie.

UZYSKALIŚMY CERTYFIKAT ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający wdrożenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania według wymagań norm:

NOWOŚĆ: DETEKTOR PRZMIENNEGO POLA ELEKTRYCZNEGO DPPE-1

Zachęcamy państwa do zapoznania się z naszym nowym wyrobem służącym do detekcji przemiennego pola elektrycznego. Detektor przeznaczony jest do pracy przy polach powstałych w wyniku występowania napięcia w zakresie 0,23kV-400kV o częstotliwości 50 Hz. Specyfikacja detektora:
Detektor DPPE-1

CERTYFIKAT RZETELNA FIRMA

Nasza firma otrzymała certyfikat "Rzetelna firma" nadawany przez Krajowy Rejestr Długów. Autentyczność i aktualność certyfikatu można sprawdzić elektronicznie na stronie KRD klikając na poniższy baner:

certyfikat on-line

WYRÓŻNIENIE DETEKTORA DPPE-1

Z satysfakcją informujemy, że nasz nowy wyrób detektor przemiennego pola elektrycznego DPPE-1 został dostrzeżony i zdobył wyróżnienie na targach Energetab 2009 w Bielsku-Białej.

Przyrząd do zbijania oblodzeń i sadzi z linii energetycznych PZOS

NOWY PRODUKT: Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem: przyrządem PZOS służącym do zbijania oblodzeń i sadzi z linii energetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia (lub innych linii np. teletechnicznych) z pomocą drążka izolacyjnego wyposażonego w głowicę systemu UDI (TDI, UDI lub TDO).
Przyrząd PZOS

NAGRODA DLA NASZEGO PRODUKTU

Nasza firma została nagrodzona na Międzynarodowych Targach EXPOPOWER 2010 w Poznaniu medalem prezesa SEP. Wyróżniony został wskaźnik napięcia AOWN-5.

ENERGETAB 2010: UZIEMIACZ U1-WP WYRÓŻNIONY

Na Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB'2010 w Bielsku nasz nowy produkt - uziemiacz wielkoprądowy U1-WP zdobył uznanie komisji i został wyróżniony.

Serdecznie dziękujemy klientom którzy odwiedzili nas podczas Targów.

ZAPROSZENIE NA TARGI ENERGETAB 2017

Zapraszamy na nasze stoisko na Targach Energetab'2017 w Bielsku-Białej: Pawilon J, Stoisko 13, w dniach 12-14 września 2017, w godz. 9-17.

ENERGETAB 2011: ZESTAW DO CIĘCIA GAŁĘZI WYRÓŻNIONY ZŁOTYM MEDALEM TARGÓW

Na Międzynarodowych Targach Energetycznych ENERGETAB'2011 w Bielsku-Białej nasz nowy produkt - Zestaw Do Obcinania i Usuwania Gałęzi z Linii Energetycznych zdobył złoty medal targów.

Serdecznie dziękujemy klientom którzy odwiedzili nas podczas Targów.