WYRÓŻNIENIE DLA DETEKTORA

Z satysfakcją informujemy, że nasz nowy wyrób detektor przemiennego pola elektrycznego DPPE-1 został dostrzeżony i zdobył wyróżnienie na targach Energetab 2009.

Obrazki: 
n/d
Targi EXPOPOWER 2010
Obrazki: 
TARGI EXPOPOWER 2010

Dziękujemy za zainteresowanie wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach Poznańskich EXPOPOWER 2010. Zapraszamy za rok na kolejną edycję.

Obrazki: 
Konferencja PTPiREE
RANKINGI INNOWACYJNOŚCI

Jest nam miło poinformować, że w raporcie o innowacyjności gospodarki w Polsce w roku 2009 przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk nasza firma zajęła wysoką pozycję.

Obrazki: 
MIĘDZYNARODOWE TARGI ENERGETAB 2011
Dziękujemy za zainteresowanie wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach ENERGETAB 2010 w Bielsku-Białej. Zapraszamy za rok na kolejną edycję.
Obrazki: 
RANKING INNOWACYJNOŚCI 2009

Nasza firma awansowała w rankingu innowacyjności gospodarki w Polsce przygotowanym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na 60 miejsce. Poniżej prezentujemy certyfikat.

Obrazki: 
MIĘDZYNARODOWE TARGI ENERGETAB 2011
Dziękujemy za zainteresowanie wszystkim klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Międzynarodowych Targach ENERGETAB 2011 w Bielsku-Białej. Zapraszamy za rok na kolejną edycję.

Obrazki: 
ZAPROSZENIE NA TARGI ENERGETAB 2012

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy na targach ENERGETAB w Bielsku Białej w dniach 11-14 września 2012r.

Nasza ekspozycja znajduje się w pawilonie J, stoisko 20.
Na stoisku do Państwa dyspozycji będą obecni przedstawiciele firmy, którzy odpowiedzą na wszelkie ewentualne pytania techniczne związane z produktami naszej firmy.