Menu Zamknij

Społeczna odpowiedzialność biznesu

CSR

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Aktywizacja od lat prowadzi politykę społecznej odpowiedzialności biznesu zarówno w stosunku do swoich pracowników jak i odbiorców i dostawców.

Kładziemy nacisk na dobro pracownika

SPÓŁDZIELNIA PRACY

Firma od swojego powstania działa jako spółdzielnia pracy czyli organizacja w której oprócz wyniku ekonomicznego kładzie się nacisk na szeroko rozumiane dobro pracownika co znalazło swój wyraz w konkursie Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2016 gdzie Aktywizacja zdobyła Wyróżnienie. W 2015 roku uzyskała tytuł Dobrego Pracodawcy. Wszyscy pracownicy mają angaże na czas nieokreślony. Aktywizacja zatrudnia wielu młodych absolwentów krakowskich uczelni którym zapewnia godziwe warunki pracy, płacy i rozwoju prowadząc przy tym szeroko rozumianą politykę prorodzinną.

NIE UNIKAMY PROBLEMÓW

Dbałość o produkt na każdym etapie jego użytkowania

Sprzęt ochronny z badaniami i atestami

PRODUKCJA ZGODNIE Z NORMAMI EUROPEJSKIMI

Aktywizacja produkuje sprzęt ochronny dla prac przy urządzeniach elektroenergetycznych. Prawie wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o dyrektywy i normy europejskie co jest potwierdzone protokołami badań i atestami wystawionymi przez uprawnione do tego instytucje. Klienci cenią Aktywizację za dbałość o produkt na każdym etapie jego użytkowania, oraz za rozwiązywanie problemów, którymi inne firmy ze względu na brak przewidywanych efektów ekonomicznych nie chcą się zająć. Dostawcy nigdy nie mają problemów z płatnościami, które od lat są regulowane terminowo, a w uzasadnionych wypadkach dla stałych dostawców dokonywane są przedpłaty pozwalające kontynuować im działalność gospodarczą.

wskaźnik napięcia AOWN 6 nagroda

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I POWTARZALNOŚĆ WYROBÓW

Zintegrowany System Zarządzania

Działający w firmie od lat Zintegrowany System Zarządzania zapewnia najwyższą jakość i powtarzalność wyrobów, w najwyższym stopniu chroni środowisko a załodze gwarantuje w pełni bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

certyfikat zakup prospoleczny Aktywizacja

CERTYFIKAT ZAKUP PROSPOŁECZNY

Ukoronowaniem tych działań jest przyznany naszej Spółdzielni certyfikat wydany przez władze województwa, potwierdzający iż zakup naszych produktów to zakup pro-społeczny

ELEKTROENERGETYCZNY SPRZĘT OCHRONNY

Pytania?